Trending

Samochody Briana O’Connera

Od tajnego gliniarza po ikonę nielegalnych wyścigów ulicznych — podsumowujemy wiele samochodów, które uczyniły Briana O’Connera legendą tuningu.

Kiedy pomyślisz o serii Szybcy i wściekli, bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Brian O’Conner nie był pierwszą postacią, która pojawia się w twoim umyśle.

Grany przez Paula Walkera , jego pierwsze wprowadzenie do filmów było pod pseudonimem Briana Earla Spilnera jako tajnego gliniarza wybranego przez LAPD do infiltracji nielegalnej sceny wyścigów ulicznych i wciągnięcia Dominica Toretto w ręce prawa. https://zobacz.info.pl/

Pokusa nielegalnej sceny wyścigów ulicznych wydawała się mieć większy wpływ na O’Connera niż jego tajna praca i wkrótce miał pomóc Toretto przy wielu okazjach uniknąć schwytania przez policję.

Życie policjanta pod przykrywką nigdy nie będzie proste, a O’Conner przekonał się o tym na własnej skórze.

ŻYCIE POLICJANTA DZIAŁAJĄCEGO POD PRZYKRYWKĄ NIGDY NIE BĘDZIE PROSTE, A O’CONNER PRZEKONAŁ SIĘ O TYM W PRZYKRY SPOSÓB

Po tym, jak jego przyjaciel z dzieciństwa, Roman Pearce, został złapany z ośmioma skradzionymi pojazdami zaledwie dwa miesiące po tym, jak Brian dołączył do policji, został wysłany do więzienia.

Roman zawsze był przeciwny roli Briana w LAPD i obwiniał go o jego aresztowanie, mimo że Brian był całkowicie nieświadomy. https://a2moto.pl/

Brian później odkupił się wraz z Romanem, czyszcząc swój rejestr karny w bazie danych policji po postawieniu przestępcy przed wymiarem sprawiedliwości, oczyszczając w ten sposób jego imię.

Brian mocno angażuje się w scenę wyścigów ulicznych i zanim się zorientuje, otrzymuje rolę zastępcy dowódcy poniżej żyjącej legendy Dominica Toretto.

Kto mógłby zapomnieć „Koleś, prawie cię miałem!” moment między Brianem i Dominikiem, w którym zaraźliwa osobowość Briana promienieje, gdy uśmiecha się od ucha do ucha, mimo że przegrał wyścig.Gdy bromance Briana i Dominica nadal kwitł, Paul Walker i Vin Diesel zdobyli nagrody MTV Movie Awards w 2002 i 2014 roku dla najlepszego zespołu ekranowego.

Postać Briana O’Connera stała się niezwykle lubiana w miarę rozwoju serii, a Paul Walker wkrótce stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Hollywood.

Niezależnie od tego, czy lubisz filmy i nie możemy zaprzeczyć, że miały kilka spektakularnie żałosnych momentów, nie ma wątpliwości, że odegrały ogromną rolę w upublicznieniu wyścigów ulicznych, driftów, tuningu i importu.

Zanim się zorientowałeś, twoja babcia będzie krzyczeć „NIEBEZPIECZEŃSTWO ROZDZIELAJĄCE”, ilekroć pojawiał się problem w jej przeboju spożywczym, ponieważ wpływ Szybcy i Wściekli rozprzestrzenił się na cały świat. https://psmedia.pl/

Wraz z premierą trzeciego filmu z serii, Szybcy i wściekli: Tokyo Drift, po raz kolejny podniosło to ogromną świadomość tego, czym jest drifting, i uczyniło go bardziej znanym niż kiedykolwiek przed opinią publiczną.

Z takimi postaciami jak The Drift King, Keiichi Tsuchiya , występujący w epizodzie w filmie, miał również zakulisową rolę jako koordynator kaskaderów i kierowca kaskaderski, co niewątpliwie pomogło w imponującym realizmie przeboju.

Jasne, czasami nie było to w pełni realistyczne ani zgodne z faktami, ale zawsze musimy pamiętać, że filmy muszą być „ulepszone”, aby były atrakcyjne dla głównego nurtu.

Jedno jest pewne; z pewnością chcielibyśmy trafić w niektóre miejsca, w których mieli okazję dryfować w filmie!

Odsuwając się na bok, Szybcy i wściekli wywarli również znaczny wpływ na ogólną scenę tuningu samochodowego.

Jasne, w prawie każdym filmie było trochę niesmacznych samochodów, malowań i momentów wywołujących facepalm, ale łatwo je zaakceptować takimi, jakimi są. https://neoauto.pl/

Oprócz okropnego Eclipse Spyder prowadzonego przez Romana Pearce’a, Brian O’Conner przedstawił szerokiej publiczności takie modele jak nieskazitelny Nissan Skyline R34 GT-R i Toyota Supra , które wkrótce stały się jednymi z najbardziej pożądanych samochodów na świecie .

Chociaż były prawdopodobnie najbardziej pamiętne, nie było oczywiście tylko samochodów importowanych, które pojawiły się w serii.

Niektóre z najbardziej spektakularnych samochodów, jakie kiedykolwiek zbudowano, takie jak jeden z siedmiu wyprodukowanych przez Lykan HyperSport, również odegrały pewną rolę.

Niestety hipersamochód o wartości 3,4 miliona dolarów stał się kolejną oficjalną statystyką ponad 1500 samochodów, które zostały zniszczone w filmach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *